דברים נעלמים / נועה גוטר שגיא

דברים נעלמים / נועה גוטר שגיא
הוצאת עם עובד
188 עמודים

ידיעה בעיתון של אדם נכנס לרכב ברמזור וחטף איש, ידיעה קטנה היתה הטריגר ליצירת הסיפור המיוחד הזה של נועה גוטר שגיא,מאותה ידיעה ללא שום פרטים מזהים על הדמויות ועל מה שקרה לאחר אותה סיטואציה רקחה המחברת עולם שלם, עולם של דמויות משנה, של הדמויות הראשיות ויצרה סיפור מרתק במיוחד, קריא לכל אורכו, כתוב היטב ואף מותח. זהו אמנם ספר הביכורים של המחברת אך הוא ספר בשל וטוב.
אדם נוסע לו ברכב וללא התראה בזמן העצירה נכנס אדם עם נשק לרכב וחוטף אותו והם נוסעים, לאן? בהתחלה זה לא ברור ואחר כך זה מתברר, בין החוטף לחטוף נוצר קשר מעניין ושונה ולאן הוא מתפתח את זה אתם תקראו, בהמשך מצטרפות עוד שתי נשים שהחלק שלהן בסיפור גם יתברר בהמשך ואני נמנע מספוילרים וגם להן יש קול משמעותי בסיפור ובעלילה המתפתחת וגם בקשר שלהן לדמויות ברכב שבחלק הראשון.
יש לא מעט סיפורים שהתפתחו מקריאה של איזה סיפור בעיתון והפכו לספרים מרתקים, חלקם הפכו ממש למחקר עיתונאי וליצירת ז'אנרים ספרותיים כמו הספר "בדם קר" של קפוטה וחלקם סיפורים עלילתיים שמנותקים לחלוטין מהידיעה בעיתון שרק נתנה פוש להמצאת הסיפור על בסיס אותה ידיעה, הספר הזה שייך לחלק השני של סיפור מומצא שהידיעה נתנה לו את הפוש והוא ספר מפתיע באיכותו.
מומלץ בחום.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s