יש סוד לזמן / קיט דה ואל

יש סוד לזמן / קיט דה ואל
הוצאת אריה ניר
391 עמודים
מאנגלית: שי סנדיק

איך כותבים על הספר הזה, זהו ספר שרב הנסתר על הגלוי בו, יש בו עדינות מיוחדת, כאב גדול ועצבות גדולה אבל גם מתוך העצבות נולדת תקומה שנותנת מזור לכאב מייצרת אופטימיות ומראה את כח האהבה.
יש סוד לזמן הוא אחד הספרים העדינים והמיוחדים שקראתי השנה, הוא נקרא לאט והוא נותן למשמעויות של האירועים להספג אצל הקורא והוא מיוחד.
הסיפור הוא על בחורה בשם מונה והסיפור שלה נע קדימה ואחורה בזמן אל עברה של מונה ואל ההווה שלה, בהווה שלה מונה חיה בעיר חוף באנגליה ומייצרת בובות לפי הזמנה, הבובות האלו אינן רגילות והן ספוגות בעולמה של מונה ובחייה ויש להן קשר ישיר לנשמתה.
בעבר אליו אנו חוזרים מונה היא בחורה צעירה שיוצאת לחיים עצמאיים ומתחילה עבודה חדשה והיא פוגשת בחור בשם ויליאם, הם מתאהבים והם מתחתנים אך טרגדיה קשה וטראומטית שמתרחשת משבשת את מהלך חייהם ודרכיהם נפרדות.
לבובות וליצירתם יש קשר לעבר ולהתמודדות של מונה עם מה שקרה לה ואני בכוונה לא מספר מעבר לכך כי הספוילר כאן באמת עשוי לקלקל את חוויית הקריאה.
יש סוד לזמן אינו יצירת מופת אך הוא כן ספר עדין מאוד וקריא מאוד, יש בו המון אופטימיות ותקווה ואני מאוד התחברתי אליו, הוא נוגע מאוד.
כדאי לקרוא אותו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s